Rozwiązania w zakresie pomiaru poziomu cieczy

Masz pytanie? Dzwoń

Na e-mail odpowiadamy 24h

Monitoring zdalny

Zdalne rozwiązania do monitorowania poziomu cieczy w zbiornikach

Rozwiązania zdalne do monitorowania poziomu cieczy w zbiornikach

Precyzyjne monitorowanie cieczy składowanych w zbiornikach możliwe jest bez konieczności stosowania metod kontaktowych. Proponujemy rozwiązania zdalne, które świetnie sprawdzają się w tym wypadku.
To sposób na efektywne zarządzanie posiadanymi zasobami w formie płynnej. Poszczególne narzędzia są też przystosowane do wskazywania poziomu materiałów sypkich zgromadzonych w specjalistycznych pojemnikach. Cały proces odbywa się w zautomatyzowany sposób, a użytkownik otrzymuje informacje wybraną przez siebie drogą – np. poprzez komunikaty w aplikacji mobilnej.
Dysponujemy wieloma systemami nadającymi się do takiej właśnie pracy. Zainteresowanych ich zakupem zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym asortymentem!
kontrola poziomu cieczy

Nasze produkty

Inteligentny pomiar poziomu, przepływu i wydań

Jednym z naszych rozwiązań jest Watchman® Flo. To precyzyjna aparatura służąca do inteligentnego pomiaru poziomu cieczy znajdującej się w zbiorniku. Cały proces odbywa się w sposób zdalny i bezkontaktowy. Oprócz kluczowych informacji na temat stanu materiału, użytkownik otrzymuje też możliwość wprowadzania zmian – np. w zakresie działania pompy czy nalewaka. Watchman® Flo to system sprawdzający się także jako skuteczny alarm zbyt niskiego lub za wysokiego stanu substancji w konkretnym pojemniku. Intuicyjne oprogramowanie znajduje się w chmurze, a bezproblemowe korzystanie z oferowanego narzędzia gwarantuje przemyślana aplikacja mobilna. Opisywany system został uznany za Produkt Roku 2022 na XXVI Międzynarodowych Targach Stacja Paliw.

Produkt Roku 2022 – nagroda XXVI Międzynarodowych Targów Stacja Paliw dla urządzenia Watchman® Flo

Terminal paliwowy z z systemem zarządzania

Do zdalnego zarządzania cieczami składowanymi w zbiornikach z powodzeniem może służyć także Watchman® Access. To kolejna z naszych propozycji przede wszystkim dla firm.

Za pomocą wspomnianego rozwiązania przedsiębiorca jest w stanie znacznie lepiej zarządzać posiadanymi paliwami lub innego rodzaju materiałami w formie płynnej. Najczęściej jednak Watchman® Access montujemy w podziemnych zbiornikach, które wykorzystywane są przez zakładowe stacje benzynowe. W tym wypadku stosujemy opomiarowanie wewnętrzne.

Dzięki użyciu takiego rozwiązania prowadzenie pełnej gospodarki paliwowej jest proste i wygodne. Gromadzenie informacji na temat poszczególnych cieczy odbywa się w tym wypadku również zdalnie. Watchman® Access sprawdza się w zbiornikach stacjonarnych, jak i mobilnych – np. cysternach.

Monitorowanie oraz analiza stanów magazynowych

Klientom, którym zależy na dostępie do danych na temat stanów magazynowych, zużyciu poszczególnych paliw lub innych materiałów, a także datach planowanego opróżnienia wybranych pojemników, proponujemy specjalistyczną aparaturę pomiarową do realizacji wymienionych zadań.
Jest nią Watchman® Anywhere Pro, który z użyciem sieci GSM przesyła informacje do wybranego urządzenia mobilnego. Zdalne zarządzanie kluczowymi elementami przedsiębiorstwa zajmującego się np. sprzedażą paliw jest dzięki temu komfortowe i bezproblemowe.
Zaletą rozwiązania Watchman® Anywhere Pro jest jego prostota. To zaledwie jeden moduł, który wyposażyliśmy w mocną baterię o wydłużonej żywotności. System sprzedajemy w przystępnej cenie.

Zaoszczędź pieniądze i miej pełną kontrolę nad swoim zbiornikiem

Przedsiębiorcom szukającym oszczędności rekomendujemy również nasze narzędzie Watchman® Radar.
Za pomocą mikrofal radiowych monitoruje on wnętrze zbiorników o maksymalnej wysokości wynoszącej 3 metry. Sprzęt doskonale nadaje się do ciągłego sprawdzania poziomu zarówno wspomnianych już paliw, jak i cięższych oraz gęstszych smarów, a nawet ciał stałych.

Podobnie jak w przypadku innych systemów zdalnych, także i Watchman® Radar przesyła dane z chmury np. do aplikacji mobilnej.

Postaw na pełną kontrolę nad swoim zbiornikiem

Prostota montażu to natomiast główna zaleta narzędzia Watchman® Radar V2.

Ten model rekomendujemy do zbiorników o wysokości nawet do 6 metrów. Z powodzeniem nada się do pojemników plastikowych, których struktura podczas instalacji modułu pozostaje bez zmian. Wynika to z braku konieczności nawiercania powierzchni w celu umieszczenia dodatkowej aparatury. Urządzenie Watchman® Radar V2 zapewnia niezwykle wysoką precyzję pomiarów i dostęp do informacji przechowywanych w bezpieczny sposób w chmurze.

Precyzyjna kontrola

W firmach instalujemy także system Watchman® WAPex. Łączymy go z sondami ciśnieniowymi bądź ultradźwiękowymi.
Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Moduł wyposażyliśmy w pojemną baterię. Atutem Watchman® WAPex jest ponadto przejrzyste i intuicyjne oprogramowanie, które pozwala łatwo uzyskać dostęp do danych z zakresu np. stanów magazynowych.

Inteligentne monitorowanie poziomu cieczy w zbiorniku gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz.

Do inteligentnego monitorowania poziomu cieczy w zbiornikach służy również Watchman® SENSiT.
Działa on z wykorzystaniem bezprzewodowej sieci Wi-Fi, za której pomocą przesyła informacje. Dotyczą one m.in. zużycia substancji w wybranym pojemniku czy planowanym jego opróżnieniu. Wszystko to sprawia, że zarządzanie zasobami firmy staje się dużo łatwiejsze. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań!