Rozwiązania w zakresie pomiaru poziomu cieczy

Masz pytanie? Dzwoń

Na e-mail odpowiadamy 24h

Monitoring lokalny

Lokalne rozwiązania do monitorowania poziomu cieczy w zbiornikach

Lokalne rozwiązania do monitorowania poziomu cieczy w zbiornikach

Jedną z kluczowych kwestii w kontekście magazynowania cieczy w zbiornikach jest możliwość bezproblemowego sprawdzania ich poziomu. Weryfikację aktualnego stanu zawartości można przeprowadzać za pomocą nowoczesnych systemów, które proponujemy.

Przygotowując poszczególne moduły, zadbaliśmy o to, by były one wszechstronne. Ich zaletą jest również wygoda użytkowania. Prostota obsługi jest ważnym atutem zarówno w przypadku zastosowania jednego zbiornika, jak i przy sporej liczbie pojemników do składowania cieczy.

Dzięki proponowanym rozwiązaniom firma może łatwiej zarządzać substancjami poprzez szeroką bazę danych. Stanowi ona źródło informacji na temat przechowywanych materiałów. Zainteresowanych wdrożeniem opisywanych modułów zachęcamy do kontaktu!
kontrola poziomu paliwa

Nasze produkty

Do kluczowych elementów naszej oferty zalicza się wskaźnik poziomu oleju Watchman® Alarm. Precyzyjne narzędzie zapewnia rzetelny pomiar poziomu cieczy w wybranym zbiorniku. Wykorzystywana jest do tego metoda ultradźwiękowa.
Przy ewentualnych nieszczelnościach lub innych powodach nagłego obniżenia poziomu substancji w pojemniku, Watchman® Alarm sygnalizuje wszelkie nieprawidłowości w tym zakresie. Dzięki temu użytkownik jest w stanie szybko podjąć odpowiednie działania w celu zapobiegnięcia utracie materiału.
Problemem przy przechowywaniu cieczy często okazuje się wspomniane przeciekanie. Brak szczelności w zbiorniku można jednak wygodnie kontrolować – służy do tego Watchman® Sonic Plus. Bezproblemowy w instalacji system wykorzystuje fale radiowe do przekazywania sygnałów, które nadawane są podczas niepożądanej zmiany poziomu substancji.
Dla właścicieli zbiorników o wysokości do 3 metrów przygotowaliśmy profesjonalne narzędzie pozwalające na monitorowanie ilości cieczy w pojemniku. To Watchman® Sonic Advanced/Plus, czyli wariant wygodny w użytkowaniu i zapewniający dużą precyzję pomiaru.

Sonda pomiarów poziomu cieczy dla zbiorników o dużej pojemności.

W przypadku dużej objętości przechowywanej we wspomniany sposób substancji, warto zdecydować się na aparaturę Watchman® LT do określania poziomu składowanego materiału w formie płynnej. Cały proces odbywa się bezkontaktowo, co jest niewątpliwym atutem narzędzia. Zachęcamy do zapoznania się z jego innymi właściwościami!

Inteligentny pomiar poziomu, przepływu i wydań

Oferta naszej firmy to również systemy umożliwiające komfortowe mierzenie poziomu, przepływu i wydań cieczy gromadzonych w zbiornikach. Oprogramowanie w chmurze, dostęp do aplikacji mobilnej czy wykrywanie ewentualnych przecieków lub innych problemów – wszystko to sprawia, że Watchman® Flo jest idealnym rozwiązaniem np. dla stacji paliw.

Produkt Roku 2022 – nagroda XXVI Międzynarodowych Targów Stacja Paliw dla urządzenia Watchman® Flo

LOKALNE MONITOROWANIE ZBIORNIKÓW

Zarówno do pomiaru poziomu substancji w formie płynnej, jak i materiałów sypkich, doskonale sprawdzi się Watchman® UniRX. Można go zestawić np. z sondami ultradźwiękowymi, które również mamy w asortymencie. Po więcej informacji na temat oferowanego narzędzia zapraszamy do kontaktu.