Rozwiązania w zakresie pomiaru poziomu cieczy

Masz pytanie? Dzwoń

Na e-mail odpowiadamy 24h

System zarządzania

Systemy zarządzania i monitorowania zbiorników

Pełna kontrola obiegu paliwa/AdBlue w firmie wraz z rozliczaniem jego rozchodu

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty. Jako doświadczeni specjaliści zadbaliśmy o asortymentową różnorodność. Wszystko po to, aby znalezienie propozycji doskonale przystosowanej do indywidualnych potrzeb było tak łatwe, jak tylko to możliwe. Nowoczesne systemy zarządzania i monitorowania zbiorników nie kryją przed nami żadnych tajemnic!

W prezentowanej ofercie bez najmniejszego trudu znaleźć można wiele modeli czujników poziomu, które zostały zaprojektowane do zastosowania w różnej wielkości zbiornikach z dowolnym medium takim jak substancje agresywne lub kwasy. W asortymencie mamy również aparaturę i czujniki bezkontaktowe oraz radarowe. Do transmisji danych stosujemy natomiast technologię WiFi/ GSM/nBioT. Do dyspozycji klientów oddajemy także moduły współpracujące z systemem Watchman Access przeznaczone to precyzyjnego zarządzania paliwem.

Nasze produkty

Terminal paliwowy z z systemem zarządzania

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć technologii i urządzeń przeznaczonych do przechowywania oleju.

Klientom oferujemy m.in. system Watchman® Access, który gwarantuje bardzo precyzyjną kontrolę zużycia paliwa w firmie. Całość została zaprojektowana z troską o każdy detal.

Najlepszym tego potwierdzeniem jest możliwość zainstalowania własnych przepływomierzy na dowolnym rodzaju zbiornika. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Proponujemy przede wszystkim czujniki do zbiorników plastikowych i stalowych oraz aparaturę do zbiorników podziemnych i naziemnych. Klienci otrzymują od nas licencję, która umożliwia aż 10-letni dostęp do platformy przeznaczonej do zarządzania zużyciem paliw.

Na życzenie klienta możemy przygotować karty umożliwiające szybki dostęp do terminali Watchman®. To doskonała propozycja dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają na bezpieczeństwo. Jeśli jednak jeszcze nie dysponują Państwo czytnikiem kart, to serdecznie zachęcamy do składania zamówień poprzez naszą stronę internetową. Gwarantujemy szybką wysyłkę i atrakcyjne ceny.

Parametry techniczne:

– wymiary: 8,5 x 5,5 cm,
– zawiera widoczny numer karty,
– zawiera ukryty numer karty (HEX)